با ما تماس بگیرید...

ارسال پیام

قوانین و مقررات

نحوه ی شارژ سامانه پیامکی

 • مرحله اول

  ابتدا با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود که به صورت حضوری در شرکت تهیه کرده اید و در قرارداد شما ثبت شده است، وارد سامانه ی پیامکی خود شوید.

   اطلاعات نسخه دمو سامانه:

  user: smspersian

  password: 1234

   

  Untitled-1 copy

 • مرحله دوم

  از منوی بالای پنل،گزینه “مدیریت ارتباط با مشتریان” را انتخاب کنید. سپس از منوی باز شده نشانگر موس را بر روی گزینه “کاربری” نگه دارید و در آخر گزینه “خرید” را انتخاب نمایید.

   

  d1 copy

 • مرحله سوم

  در این مرحله بر روی گزینه “جدید” کلیک کنید.

  Untitled-134 copy

  در صفحه ی باز شده اطلاعات خرید خود را تکمیل کنید.(اطلاعاتی شامل نوع سرویس ، تعداد شارژ و …) پس از تکمیل فرم بر روی پرداخت الکترونیکی کلیک کنید.

  Untitled-123 copy

  پس از خرید از طریق درگاه بانک، به سامانه برمیگردید و در صورت موفقیت آمیز بودن تراکنش، اعتبار شما افزایش می یابد.

قوانین ما:

حریم خصوصی آسیا پیام گستر پرشین ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های آسیا پیام گستر پرشین قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آن‌ها صورت می‌گیرد. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آن‌ها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، آسیا پیام گستر پرشین جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند. همچنینآسیا پیام گستر پرشین ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. آسیا پیام گستر پرشین ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، آسیا پیام گستر پرشین می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. آسیا پیام گستر پرشین هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد. آسیا پیام گستر پرشین برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

آخرین‌ اخبار
نوشته ای یافت نشد!
اجتماعی